zaterdag 10 juni 2017

Schouwburg de Meerse

Grote Zaal 12:00 - 16:40 Voorrondes Corendon IBBC Eerste klasse 
  12:00 - 12:40  Residence Big Band
  13:00 - 13:40  Band To The Future
  14:00 - 14:40  Creative Arts Jazz Band
  15:00 - 15:40  Central Heat Big Band
  16:00 - 16:40  Steve King Big Band
  18:00 - 18:30
Bekendmaking finalisten Corendon IBBC
  19:30 - 20:45 Glenn Miller Orchestra o.l.v. Wil Salden
  21:45 - 23:00

Edsilia Rombley & all-female band

Kleine Zaal 12:20 - 17:00 Voorrondes Corendon IBBC topklasse
  12:20 - 13:00  Big Band Małopolski
  13:20 - 14:00  West Coast Big Band
  14:20 - 15:00  Berlin Jazz Composers Orchestra JayJayBeCe
  15:20 - 16:00

 Prague JJ Conservatory Jazz Orchestra

  16.20 - 17.00  Jazzisfaction Big Band
  19:30 - 23:00 Finaleprogramma Corendon IBBC
  19:30 - 20:00  Corendon IBBC 1ste Finalist 1ste klasse 
  20:15 - 20:45  Corendon IBBC 2de Finalist 1ste klasse
  21:00 - 21.30  Corendon IBBC 3de Finalist 1ste klasse 
  21:45 - 22:15  Corendon IBBC 1ste Finalist Topklasse 
  22:30 - 23:00  Corendon IBBC 2de Finalist Topklasse
  23:30 - 00:00  Corendon IBBC prijsuitreiking
Foyer Café 12:00 - 22:00 Meer Radio Live
  22:00 - 22:30 Willem Hellbreker Quartet
  22:30 - 23:00 Afsluiting Meer Radio Live
  23:00 - 01:00 Jamsessie o.l.v. Willem Hellbreker Quartet 
Jan Gras Foyer 12.00 - 14.00 Masterclass / Boekpresentatie Loet van der Lee
  15.00 - 17.00 Masterclass CvA Bert Boeren
  18:00 - 20:50 Duo's Conservatorium Haarlem
  18:00 - 18:20  Lisa Rietveld & Erik van Schoonhoven
  18:30 - 18:50  Daphne van de Bor & Koen Alvarez Wintels
 (Lake Michigan)
  19:00 - 19:20  Maartje Keijzer & Skip Kagie & Ariane Huibers
 (Hey)
  19:30 - 19:50  Liv Webbers & Jermaine Westfa
  20:00 - 20:20  Vera van der Poel & Andreas Suntrop

 

Podium Duycker

Grote Zaal 12:00 - 16:40 Voorrondes Corendon IBBC Eerste klasse
  12:00 - 12:40  Big Band Almelo
  13:00 - 13:40  New Harlem Deluxe
  14:00 - 14:40  Jazz Colossus
  15:00 - 15:40  Jelgava's Big Band
  16:00 - 16:40  Big Band Friesland
  19:30 - 20:15 Los Paja Brava
  20:45 - 21:30 Los Paja Brava 
  23:15 - 00:30 Brooklyn Funk Essentials
Kleine Zaal 13:00 - 15:00 Masterclass  Eef Albers
  16:30 - 17:15 Slotuitvoering Masterclass
  18:45 - 19:30 Eef Albers Trio
  20:00 - 20:45 Eef Albers Trio
  22:00 - 22:45 Marutyri
  23:15 - 00:00 Marutyri
Duyckercafé
20.30 - 21.45 Open podium
  00.00 - 03.00 DJ Maestro

 

Pier K

Propulsion Zaal  12:20 -17:00 Voorrondes Corendon IBBC Eerste klasse
  12:20 - 13:00  Delft Junior Big Band
  13:20 - 14:00  Codarts Young Talent Bigband
  14:20 - 15:00  Big Band of The Karol Lipiński Academy of Music
  15:20 - 16:00  Big Band Blast!
  16:20 - 17:00  Amstel Big Band
  19:30 - 22:45 Talentenbands Pier K
  19:30 - 20:15  Wednesday
  20:45 - 21:30  Relaxing with Bill
  22:00 - 22:45  Cat's Groove

 

Het Cultuurgebouw

Binnenstraat 12:00 - 13:00 TAKE OFF Music4kids: Pats Boem!
  13:30 - 14:15 The Men - Unplugged
  14:30 - 15:15 The Men - Unplugged
  15:30 - 16:15 The Men - Unplugged
  17:00 - 17:45 The Sidekicks
  18:30 - 19:15 The Sidekicks
  19:45 - 20:30 The Sidekicks
  21:45 - 22:30 Uncle Sue
  23:00 - 23:45 Uncle Sue
  00:15 - 01:00 Uncle Sue

 

 

Raadhuisplein

 

Paviljoen 12:00 - 16:30 Bands Conservatorium Haarlem
  12:00 - 12:45  True Selves
  13:15 - 14:00  Peer Pressure
  14:30 - 15:15  Greenfield
  15:45 - 16:30  Loose Air
  19:00 - 23:30 Blaasorkestenfestival
  19:00 - 19:45  Leerlingenorkest Crescendo o.l.v. Erik Waerds
  20:15 - 21:00  Backum Brass o.l.v. Vincent Verhage
  21:30 - 22:15  Amicitia o.l.v Pierre Volders
  22:45 - 23:30  Amsterdam Brass o.l.v. Pierre Volders

 

Novotel Amsterdam Schiphol Airport

Podium 22:00 - 02:00 Jamsessie o.l.v. Martijn Klaver
Design by: theFrontDoor | Webdevelopment by: Buildnet Webservices