zaterdag 4 juni 2016

Schouwburg De Meerse

Grote Zaal 12:00 - 16:40

Voorrondes IBBC 1ste klasse

   12:00 - 12:40

 Persi Swing Collective (NL)
  o.l.v. Daan Bogers

   13:00 - 13:40  The New Town Swing Orchestra (DE)
  o.l.v. René Bornstein
   14:00 - 14:40

 BaJAZZo Big Band (DE)
  o.l.v. Christian Mallach

   15:00 - 15:40  Big Band Blast (NL)
  o.l.v. Nils van Haften
   16:00 - 16:40  New Sound Jazz Machine (NL)
  o.l.v. Joris Bolhaar
  18:00 - 18:30 Bekendmaking finalisten IBBC
  20:00 - 21:15

Sabrina Starke 
 Kaarten nu verkrijgbaar
 Kaarten Online bestellen bij De Meerse

  22:15 - 23:30

Sven Hammond 
 Kaarten nu verkrijgbaar
 Kaarten Online bestellen bij De Meerse

Kleine Zaal 12:20 - 17:00 Voorrondes IBBC Topklasse
   12:20 -13:00  Big Swingin' Group (DE)
  olv Olaf Hengst
   13:20 -14:00  Praguqe JJ Conservatory JO (CZ)
  o.l.v. Milan Svoboda
   14:20 -15:00  Berlin Jazz Composers Orchestra (DE)
  o.l.v. Christof Griese
   15:20 -16:00  Jazzisfaction Big Band (BE)
  o.l.v. Jos Moons
   16:20 -17:00  JugendJazzOrchester NRW (DE)
  o.l.v. Thomas Haberkamp
  19:00 - 23:00 Finaleprogramma IBBC 2016
   19:30 - 20:00  IBBC Finalist 1ste klasse A
   20:15 - 20:45  IBBC Finalist 1ste klasse B
   21:00 - 21:30  IBBC Finalist 1ste klasse C
   21:45 - 22:15  IBBC Finale Topklasse Band 1
   22:30 - 23:00  IBBC Finale Topklasse Band 2
  23:30 - 00:00 Uitreiking Prijzen IBBC
Jazz Café 13:15 - 14:00 Trio Grande
  14:15 - 15:00 Trio Grande
  15:25 - 18:45 Conservatorium Haarlem
   15:25 - 15:50  Lake Michigan
   16:00 - 16:25  Jorah
   16:35 - 17:00  Skip & Ivo
   17:10 - 17:35  Soothing Strings
   17:45 - 18:10  Esmé Gabeler & Mick Temmink
   18:20 - 18:45  Divera
  19:00 - 19:50 Ensemble Junior Jazz College
 o.l.v. Jasper van Damme
  20:25 - 21:15 Ensemble Junior Jazz College
 o.l.v. Eran Har Even 
  21:45 - 22:15 Olaf Keus Quintet
  22:30 - 01:00 Jamsessie o.l.v. Olaf Keus
Jan Gras Foyer 15:00 - 17:00 Masterclass Trombone o.l.v. Erik van Lier
 i.s.m. Conservatorium van Amsterdam

 

Podium Duycker

Grote Zaal 12:00 - 16:40 Voorrondes IBBC 1ste klasse
   12:00 - 12:40  West Coast Big Band (NL)
  o.l.v. Nils van Haften
   13:00 - 13:40  Utrechtse Studenten Bigband (NL)
  o.l.v. Daan Bogers
   14:00 - 14:40  Big Band Exposure (NL)
  o.l.v. Rini Swinkels 
   15:00 - 15:40  UniBigBand Kaiserslautern (DE)
  o.l.v. Thomas Weithäuser
   16:00 - 16:40  Central Heat Band (NL)
  o.l.v. Hein Buying 
  17:15 - 18:00 WILD! Organ & Drums
  18:30 - 19:15 Masterclass Drums & Vibes - Slotuitvoering
 o.l.v. Frits Landesbergen
  19:45 - 20:30 WILD! Organ & Drums
  21:30 - 22:15 Paulo Mendonça
  22:45 - 23:30 Paulo Mendonça
Kleine Zaal 15:00 - 17:00 Masterclass Drums & Vibes
 o.l.v. Frits Landesbergen
  18:30 - 19:30 The Houdini´s & Anton Goudsmit
  20:00 - 21:00 The Houdini´s & Anton Goudsmit
  21:45 - 22:30 Trio Frits Landesbergen
  23:00 - 23:45 Trio Frits Landesbergen

 

Raadhuisplein

Kornuit Stage 12:00 - 13:00 Dr. Brass
  13:00 - 13:45 Sjekkie Soundsystem
  13:45 - 14:30 Zitakula
  14:30 - 15:00 Dr. Brass
  15:00 - 15:45 Zitakula
  15:45 - 16:15 Dr. Brass
  16:15 - 17:00 Urban Soul Band
  17:00 - 17:30 Sjekkie Soundsystem
  17:30 - 18:15 Urban Soul Band
  18:15 - 18:45 Sjekkie Soundsystem
  18:45 - 20:00 The Jig
  20:00 - 20:45 Sjekkie Soundsystem
  20:45 - 22:00 Gerardo Rosales y su Combo Mondial
Emilio Frias 'El Niño' y La Verdad 
(Cancelled)
  22:00 - 22:45 Sjekkie Soundsystem
  22:45 - 00:00 De Nachtdienst

 

Pier K

Propulsion Zaal  12:20 - 17:00 Voorrondes IBBC 1ste klasse
   12:20 - 13:00  Biggles Big Band (NL)
  o.l.v. Adrie Braat 
   13:20 - 14:00  Caravan Big Band (DE)
  o.l.v. Franz-Jozef Schwade
   14:20 - 15:00  Amstel Big Band (NL)
  o.l.v. Sven Schuster
   15:20 - 16:00  Big Band Tartu (EE)
  o.l.v. Lirike Langeler
   16:20 - 17:00  Phoenix Foundation (DE)
  o.l.v. Frank Reichert
  18:30 - 21:15 Pier K Talentenbands
   18:30 - 19:15  Black ’n Blues
   19:30 - 20:15  Straight Ahead
   20:30 - 21:15  Cat’s Groove
  22:00 - 22:45 SANNAVAN
  23:00 - 23:45 SANNAVAN

 

Bibliotheek

Podium 12:45 - 13:45 C'est Si Bon
  14:45 -15:30 C'est Si Bon
  20:00 - 21:15 Tocar

 

Het Cultuurgebouw

Binnenstraat 12:00 - 12:45 Dave Blenkhorn
 & Malo Mazurié International Quintet
  13:45 - 14:45 Dave Blenkhorn 
 & Malo Mazurié International Quintet
  15:30 - 16:30 Dave Blenkhorn 
 & Malo Mazurié International Quintet
  16:45 - 17:15 Dr. Brass
  18:00 - 18:45 Big Pete Blues Band
  19:00 - 19:45 Big Pete Blues Band
  21:30 - 22:15 Big Pete Blues Band
  22:30 - 23:30 JZZZZZP
  23:45 - 00:45 JZZZZZP

 

.

Design by: theFrontDoor | Webdevelopment by: Buildnet Webservices