Programma 2014

DONDERDAG 22 MEI 2014

Jazzing Up Hoofddorp – de Corendon Meer Jazz Festival kroegentocht

Josephine Hoofdweg 728-A 22.00 - 01.00 M.A.A.R.T. invites...
Plein 14, Drinks & Bites        Raadhuisplein 14a   22.00 - 01.00    Rosalie
Duycker Café Raadhuisplein 5 22.00 - 01.00 Sinas petit
Eetcafé De Vaart Hoofdweg 718 22.00 - 01.00 Matthijs Stauttener and Friends
Hotel De Beurs Kruisweg 1007 22.00 - 00.30 Mirjam van Dam trio

Speciale actie!
Bezoek alle vijf gelegenheden, neem er tenminste één drankje en krijg een 20 jaar Corendon Meer Jazz Festival t-shirt cadeau!

 

VRIJDAG 23 MEI 2014

Schouwburg de Meerse

Grote Zaal

21.00 - 21.55

Greetje KauffeldEdwin RuttenAck van Rooyen 
Holland Bigband

 

22.15 - 23.05

Greetje KauffeldEdwin RuttenAck van Rooyen 
Holland Bigband

Kleine Zaal

20.45 – 22.00

Mike Del Ferro trio featuring Ceumar

 

23.15 - 00.30

Karsu

Jazz Café

20.00 - 20.55

Hot Jazz Company featuring Bjorn Ingelstam

 

21.10 - 22.00

Hot Jazz Company featuring Bjorn Ingelstam

 

22.15 - 01.00

Jamsessie olv Arthur Heuwekemeijer

 

Podium Duycker 

Grote Zaal

21.00 – 22.15

Kenny Werner / David Sanchez Quintet

 

23.00 – 00.15

Ruben Hein

Kleine Zaal

20.45 - 21.35

Kevtonians
ism Conservatorium Amsterdam

 

21.55 - 22.45

Mara Minjoli Quintet
ism Conservatorium Amsterdam

 

23.05 - 23.55

Joyce-Lou & JDMC RnB
ism Conservatorium Amsterdam

 

23.55 - 01.30

afterparty: DJ Philippona

 

Raadhuisplein

Jazzy Funky Cool Stage

19.15 – 20.30

Ntjam Rosie

 

21.00 - 22.15

Kris Berry & Perquisite

 

22.45 - 00.00

Seven Eleven

 

Pier K

Propulsion Zaal

20.00 – 20.50

New Amsterdam Voices

 

21.10 – 22.00

New Amsterdam Voices

 

22.30 - 00.00

Group ’n' Swing

 

Bibliotheek

Bibliotheek

21.00 - 22.15

Freek de Jonge & band

 

Binnenstraat Cultuurgebouw

Podium

17.45 – 20.45

Marielle Koeman & Jos van Beest trio

 

22.15 - 23.15

Jazz Connection

 

23.30 - 00.30

Jazz Connection

 

ZATERDAG 24 MEI 2014

Schouwburg de Meerse

Grote Zaal

12.00 - 12.40

The New Orpheans [NL] hebben zich helaas teruggetrokken

 

13.00 - 13.40

Bigband Exposure [NL] olv Paul Rademaker

 

14.00 - 14.40

Sugar Free Bigband [BE] olv Ivan Valck

 

15.00 - 15.40

Big Band Almelo [NL] olv Frank van Nus

 

16.00 - 16.40

Blue Note Big Band [DE] olv Bernd Gaudera

 

20.00 – 20.55

Jazzorchestra of the Concertgebouw & Matt Bianco

 

21.20 - 22.15

Jazzorchestra of the Concertgebouw & Matt Bianco - ander repertoire

 

23.00 - 00.15

Deborah Brown & Alexander Beets Quartet

Kleine zaal

12.20 - 13.00

Amstel Big Band [NL] olv Sven Schuster

 

13.20 - 14.00

West Coast Big Band [NL] olv Kurt Weiss

 

14.20 - 15.00

Central Heat Big Band [NL] olv Hein Buying

 

15.20 - 16.00

Berlin Jazz Composers Orchestra (JayJayBeCe) [DE] olv Christof Griese

 

16.20 - 17.00

BvR Flamenco Big Band [NL] olv Bernard van Rossum

 

19.00 - 19.30

IBBC Finale 1ste klasse band 1

 

19.45 - 20.15

IBBC Finale 1ste klasse band 2

 

20.30 - 21.00

IBBC Finale Topklasse band 1

 

21.15 - 21.45

IBBC Finale Topklasse band 2

 

22.15 - 22.45

Uitreiking Prijzen IBBC

Jazz Café

12.00 - 12.45

Sweet & Co.

 

13.00 - 13.45

Sweet & Co.

 

14.00 - 14.45
15.15 - 15.45

Sweet & Co.
Uitvoering Instrumenten maken workshop Pier K

 

16.00 - 18.30
16.00 - 16.25
16.35 - 17.00
17.10 - 17.35
17.45 - 18.10
18.20 - 18.45

Vocal Fusion ism Music Academy Haarlem
AINA
Toni Sprokk
Belle Noir
Tone Art Trio
Vera van der Poel

 

19.00 - 19.45

Riverside Jr. & Co

 

20.00 - 20.45

Riverside Jr. & Co

 

21.00 - 21.45

Riverside Jr. & Co

 

22.00 - 01.00

Jamsessie o.l.v. Truus Engels

 

Podium Duycker

Grote Zaal

12.00 – 12.40

Nieuwe Veste Bigband [NL] olv Hans Bloemen

 

13.00 - 13.40

Windmill Big Band [NL] olv Arjan Muusz

 

14.00 - 14.40

Far East Jazz Orchestra [NL] olv Bart Bijleveld

 

15.00 - 15.40

Jazzhaus Big-Band [DE] olv Gary Barone

 

16.00 - 16.40

Jellyfish Jazz Orchestra [DE] olv Jana Rohloff

 

19.00 - 19.45

Presentatie Masterclass T.K. Blue

 

20.30 - 22.00

Steffen Morrison & band

 

22.30 - 24.00

Nina Attal

 

00.00 - 01.30

afterparty: DJ Sjeng Stokkink

Kleine Zaal

18.00 - 19.15

Group 'n' Swing

 

19.45 - 21.00

Group 'n' Swing

 

21.30 - 22.45

T.K. Blue & Nazzz Jazz

 

23.15 - 00.30

Gerardo Rosales Afro Cuban Jazz

 

Raadhuisplein

Jazzy Funky Cool Stage

11.45 - 13.00

Berlin Jazz Composer Orchestra

 

13.30 - 14.15

Jan Wouter Oostenrijk - Sharqi Blues

 

Ambulant

14.45 - 15.30

15.30 - 16.00

Jan Wouter Oostenrijk - Sharqi Blues

Stroat Ensemble

 

16.00- 16.30

That Park Life

 

Ambulant

16.50 - 17.20

17.30 - 18.15

That Park Life

Stroat Ensemble

 

19.15 - 20.30

Jungle by Night

 

21.00 - 22.15

Tim Wes

 

22.45 - 00.00

Volkan (D) & Aristo

 

Pier K

Lokaal BK 1.22

Propulsion Zaal

12.00 - 15.15

15.30 - 17.30

Workshop Instrumenten maken Pier K

Masterclass TK Blue

 

18.00 - 18.30

Pier K - Relaxing with Bill

 

18.30 - 19.00

Pier K - K Jam

 

19.15 - 19.45

Pier K - Thursday Move

 

20.00 - 20.30

Pier K - Musictroopers

 

22.00 - 22.45

Jazzeker

 

23.00 - 23.45

Jazzeker

 

Bibliotheek

Podium

15.00 - 16.15

Trio Grande

 

17.30 - 17.45

Bekendmaking IBBC finalisten en solistenprijzen

 

20.00 - 21.15

Zijlstra

 

Binnenstraat cultuurgebouw

Podium

16.45 - 17.45

Trio Grande

 

18.00 - 18.45

The Busquito's

 

19.00 - 19.45

The Busquito's

 

21.30 - 22.15

The Busquito's

 

22.30 - 23.30

Amigos

 

23.45 - 00.45

Amigos

 

Dinner Jazz Cocktailbar Bistro Le Paddock

Podium

vanaf 17.30

Jo-Ann Edelenbos & The Perfect Match

 

ZONDAG 25 MEI 2014

Schouwburg de Meerse

Grote zaal

11.00 - 12.15

Oecumenische Kerkdienst 
m.m.v. The Gye Nyame Choral Singers

 

14.15 – 15.45

Rik van den Berg / Bart van Lier 5tet
Uitreiking Meer Jazz Prijs 2014

Kleine zaal

12.15 – 13.00

Prince Town Jazzband

 

13.15 - 14.00

Prince Town Jazzband

Jazz Café

12.30 – 13.45

Equinox featuring Marjorie Barnes

 

14.15 - 15.00

Equinox featuring Marjorie Barnes

 

15.15 - 18.30

Jamsessie olv Joost Kesselaar

 

Podium Duycker

Grote Zaal

15.00 - 15.50

Rob Mostert Hammond Group

 

16.05 - 16.55

Rob Mostert Hammond Group

 

Raadhuisplein

Jazzy Funky Cool Stage

12.00 - 13.15

Route 66

 

13.45 - 14.30

Group 'n' Swing

 

14.45 - 15.30

Group 'n' Swing

 

16.00 - 16.45

Mrs Smit and the Boys from Brasil

 

17.00 - 17.45

Mrs Smit and the Boys from Brasil

 

Pier K

Propulsionzaal

13.00 - 15.00

Blaasorkesten Festival

 

Bibliotheek

Podium

13.45 - 14.30

Trio Elzz

 

15.30 - 16.15

Trio Elzz

 

Binnenstraat Cultuurgebouw

Podium

12.30 - 13.30

PeerdeGraafMachine

 

14.45 - 15.30

Little Boogie Boy Blues Band

 

16.30 - 17.15

Little Boogie Boy Blues Band

 

After Jazz Restaurant Elders

Podium

vanaf 18.30

Wouter Kiers & Friends

 

Dinner Jazz Cocktailbar Bistro Le Paddock

Podium

vanaf 18.30

Jo-Ann Edelenbos

 

Josephines cocktails, wines and bites 

Podium

vanaf 15.00

M.A.A.R.T. invites...

 
Design by: theFrontDoor | Webdevelopment by: Buildnet Webservices