Programma 2015

DONDERDAG 28 MEI 2014

Jazzing Up Hoofddorp – de Corendon Meer Jazz Festival kroegentocht 

Josephine cocktails,
wines & bites
Tuinweg 3 22.00 - 01.00 Jazzclub - diverse artiesten
Plein 14,
drinks & bites       
Raadhuisplein 14-A   22.00 - 01.00 Rosalie ft. Jeffry Mulyadi
Duyckercafé Raadhuisplein 5 22.00 - 01.00 Mainville Blues Band
Grand Café Première Raadhuisplein 3 22.00 - 01.00 Dick Vink Trio Jamsessie
Eetcafé De Vaart Hoofdweg 718 22.00 - 01.00 William & The Villains
Grand Café De Zon Concourslaan 26 22.00 - 01.00 IntwoJazz J

 

 

VRIJDAG 29 MEI 2014

Schouwburg de Meerse

Grote Zaal 21.00 - 21.50

Benny Golson Quartet

  22.10 - 23.00

Benny Golson Quartet

Kleine Zaal 20.45 - 22.00 Josee Koning & band
  23.15 - 00.30 The Great Jazz Voices
Jazz Café 20.00 - 20.55 Sessie Bon
  21.10 - 22.00 Sessie Bon
  22.15 - 01.00 jamsessie o.l.v. Victor de Boo

 

Podium Duycker 

Grote Zaal 21.00 - 22.15 Sarah Jane & band
  23.00 - 00.00 Rilan & The Bombardiers
Kleine Zaal 20.45 - 01.05 Conservatorium van Amsterdam Talentenbands
  20.45 - 21.35  Xavi Torres Trio
  21.55 - 22.45  Esther & Mateusz
  23.05 - 23.55  Liya Grigoryan Trio
  00.15 - 01.05  Virxilio da Silva Quintet

 

Raadhuisplein 

Jazzy Funky Cool Stage 19.15 - 20.30 Sinas
  21.00 - 22.15 Sherry Dyanne
  22.45 - 00.00 New Cool Collective

 

Pier K

Propulsion Zaal 19.45 - 20.35 WhoSheDo
  20.55 - 21.45 WhoSheDo
  22.15 - 23.05 Yessister, Jazzsister
  23.25 - 00.15 Yessister, Jazzsister

 

Bibliotheek 

Bibliotheek 21.15 - 22.30 Estrella Acosta & Esquina 25

 

Binnenstraat Cultuurgebouw 

Podium 17.45 - 20.45

Mariëlle Koeman & Jos van Beest Trio

  22.30 - 23.30 Conjunto Amsterdam
  23.45 - 00.45 Conjunto Amsterdam

 

ZATERDAG 30 MEI 2014

Schouwburg de Meerse 

Grote Zaal 12.00 - 16.40 Voorrondes IBBC Eerste klasse 
  12.00 - 12.40  Big Band Utrecht o.l.v. Martien de Kam
  13.00 - 13.40  Big Band Friesland o.l.v. Frans Vermeerssen
  14.00 - 14.40  Windmill Big Band o.l.v. Arjan Muusz
  15.00 - 15.40  Far East Jazz Orchestra o.l.v. Bart Bijleveld
  16.00 - 16.40  West Coast Big Band o.l.v. Kurt Weiss
  20.00 – 20.55 Brussels Jazz Orchestra
& Tutu Puoane - New York City of Jazz
Kaarten nu verkrijgbaar
  21.20 - 22.15

Brussels Jazz Orchestra
& Tutu Puoane - New York City of Jazz
Kaarten nu verkrijgbaar

Kleine Zaal 12.20 - 17.00 Voorrondes IBBC topklasse
  12.20 - 13.00  Jazzisfaction Big Band o.l.v Jos Moons
  13.20 - 14.00  BvR Flamenco Big Band o.l.v. Bernard van Rossum
  14.20 - 15.00  West Music Club o.l.v. Richard Rousselet
  15.20 - 16.00

 Berlin Jazz Composers Orchestra
  o.l.v. Christof Griese

  16.20 - 17.00  Prague Conservatory Jazz Orchestra
  o.l.v Milan Svoboda
  19.00 - 22.45 Finaleprogramma IBBC
  19.00 - 19.30  IBBC finale
  19.45 - 20.15  IBBC finale
  20.30 - 21.00  IBBC finale
  21.15 - 21.45  IBBC finale
  22.15 - 22.45  IBBC prijsuitreiking
Jazz Café 13.00 - 13.45 Trio Matthijs Stauttener
  14.00 - 14.45 Trio Matthijs Stauttener
  16.00 - 18.45 InHolland Music Academy - Vocal Fusion
  16.00 - 16.25  April Rose
  16.35 - 17.00  Butterflies in Silk
  17.10 - 17.35  Chris Alain
  17.45 - 18.10  Maaike De Wit
  18.20 - 18.45  Divera / Vera van der Poel
  19.00 - 20.00  Peter Guidi & The Junior Jazz Unlimited Big Band
  20.30 - 21.15 Thomas Maasz Trio
  21.30 - 22.15 Thomas Maasz Trio
  22.30 - 01.00 Jamsessie o.l.v. Arthur Heuwekemeijer
Foyer 15.00 - 17.00 Masterclass Bert Boeren Trombone

 

Podium Duycker

Grote Zaal 12.00 - 16.40 Voorrondes IBBC Eerste klasse
  12.00 - 12.40  New Sound Jazz Machine o.l.v. Joris Bolhaar
  13.00 - 13.40  Band To The Future o.l.v. Coert Zonneveld
  14.00 - 14.40  Amstel Big Band o.l.v. Sven Schuster
  15.00 - 15.40  Jan Konop Big Band o.l.v. Jan Konop
  16.00 - 16.40  Jellyfish Jazz Orchestra o.l.v Jana Rohloff
  17.15 - 18.30 The Preacher Men
  19.15 - 20.00 Masterclass Deborah J. Carter slotuitvoering
  20.45 - 22.15 Thorbjørn Risager & The Black Tornado
  22.45 - 24.00 Shirma Rouse
Kleine Zaal 18.00 - 19.15 Yaşam Hancılar Band
  19.45 – 21.15 Loet van der Lee Quartet
  21.45 - 22.55 Deborah J. Carter Quintet (cd presentatie)
  23.15 - 00.00 Deborah J. Carter Quintet

 

 

Raadhuisplein

Jazzy Funky Cool Stage 12.00 - 13.15 Mojo Man
  13.15 - 13.45 DJ Gaia
  13.45 - 14.30 CaboCubaJazz
  14.30 - 15.00 Stroat Ensemble
  15.00 - 15.45 CaboCubaJazz
  15.45 - 16.15 Stroat Ensemble
  16.15 - 17.00 Jaime Rodriquez Band
  17.00 - 17.30 DJ Gaia
  17.30 - 18.15 Jaime Rodriquez Band
  18.15 - 18.45 DJ Gaia
  18.45 - 20.00 Max Sax
  20.00 - 20.50 DJ Gaia
  20.50 - 22.10 The Cool Quest
  22.10 - 22.45 DJ Gaia
  22.45 - 00.00 TenTemPiés

 

 

Pier K

Propulsion Zaal  15.30 - 17.30 Masterclass Deborah J. Carter
  18.00 - 21.30 Pier K Talentenbands
  18.00 - 18.30  Black 'n Blues
  18.45 - 19.15  Cat's Groove
  19.30 - 20.00  A Brief Letter
  20.15 - 20.45  Blind Date
  21.00 - 21.30  Straight Ahead
  22.00 - 22.50 Jazzeker featuring Ruud Breuls
  23.10 - 24.00 Jazzeker featuring Ruud Breuls

 

 

Bibliotheek

Podium 12.55 - 13.40 C'est Si Bon (gypsy jazz trio)
  14.40 - 15.25 C'est Si Bon (gypsy jazz trio)
  17.30 - 18.00 IBBC bekendmakingen
  20.00 - 21.15 Astrid Seriese & Erwin van Ligten "Blues & Poetry"

 

 

Binnenstraat cultuurgebouw

Podium 12.00 - 12.50 Harbour Jazzband
  13.45 - 14.35 Harbour Jazzband
  15.30 - 16.30 Harbour Jazzband
  16.45 - 17.15 Stroat Ensemble
  18.00 - 18.45 Roy P-Cat and the V8 Daddy's
  19.00 - 19.45 Roy P-Cat and the V8 Daddy's
  21.30 - 22.15 Roy P-Cat and the V8 Daddy's
  22.30 - 23.30 ZooT - Vintage Dance Band
  23.45 - 00.45 ZooT - Vintage Dance Band

 

 

Cocktailbar Bistro Le Paddock

Podium 18.00 - ..... Jo-Ann

 

 

ZONDAG 31 MEI 2014

Schouwburg de Meerse

Grote Zaal 11.00 - 12.15 Oecumenische kerkdienst
 m.m.v. SANNAS Gospel Choire
 o.l.v. Dennis Thompson II
  14.15 – 15.45 Cor Bakker Trio
Uitreiking Meer Jazz Prijs 2015
Kleine zaal 12.15 – 13.00 The Eric Ineke JazzXpress
  13.15 - 14.00 The Eric Ineke JazzXpress
Jazz Café 12.30 - 13.45 Trio Grande
  14.15 - 15.00 Trio Grande
  15.15 - 18.30 Jamsessie o.l.v. Olaf Keus Kwartet

 

 

Podium Duycker

Grote Zaal 13.00 - 14.00 Pee Bee & the Night Train Anniversary Concert
  14.30 - 15.15 The Jacquelines
  15.30 - 16.15 The Jacquelines

 

 

Raadhuisplein

Jazzy Funky Cool Stage 12.00 - 13.15 Route 66 o.l.v. Rob van Dijk
  13.45 - 14.30 Amsterdam Saints
  14.45 - 15.30 Amsterdam Saints
  16.00- 16.55 Tristan
  17.10 - 18.00 Tristan
 

18.30 - 21.00

Mr Sax

 

 

Pier K

Propulsionzaal 12.30 - 15.45 Het blaasorkestenfestival
  12.30 - 13.15  Harmoniekapel Crescendo Noordwijk (B)
  13.45 - 14.30  Crescendo Nieuwveen
  15.00 - 15.45  Harmoniekapel Crescendo Noordwijk (A)

 

 

Bibliotheek

Podium 13.45 - 14.30 Bender
  15.30 - 16.15 Bender

 

 

Binnenstraat Cultuurgebouw

Podium 12.30 - 13.30 Jazz for Kids - SAMBA SALAD
  14.45 - 15.30 Magic Frankie & The Blues Disease
  16.30 - 17.15 Magic Frankie & The Blues Disease

 

 

After Jazz Restaurant Elders

Podium 17.30 - ..... Wouter Kiers & Friends

 

 

 

Design by: theFrontDoor | Webdevelopment by: Buildnet Webservices